Pre predajcov

Ak ste handmade nadšenec a chceli by ste svoje výrobky ponúknuť na predaj, ste na správnom mieste. Náš portál je venovaný predaju výlučne handmade výrobkov. Je výborným miestom ako pre začínajúcich výrobcov, tak aj pre skúsených profíkov.

Začínajúcich výrobcov istotne poteší, že počiatočné náklady na odštartovanie ich predaja sa rovnajú nule. Neplatíte za zriadenie obchodu, ani za pridávanie výrobkov, v ničom nie ste obmedzovaní. Dokonca tu pre vás máme pripravenú MAWILE AKADÉMIU, v ktorej pre vás máme pripravený kompletný zoznam krokov a tém k dosiahnutiu úspechu pri predaji na internete.


Skúsených predajcov zasa istotne poteší, že z predaných výrobkov nemusia platiť žiadnu províziu. Suma, ktorú za svoj výrobok dostanú je len ich - v plnej výške.

A čo poteší istotne všetkých - je, že vám zabezpečíme návštevnosť. Pomocou Google Adwords kampani a kampaní na sociálnych sieťach budeme zabezpečovať pravidelnú návštevnosť portálu.
Vy sa nemusíte starať o nič, len o tvorbu krásnych a originálnych vecičiek, všetko ostatné zabezpečíme my.

Ak ste na tejto stránke prvýkrát, istotne odporúčam prečítať si OBCHODNÉ PODMIENKY a PARTNERSKÉ ZMLUVNÉ PODMIENKY.

Predávajte vaše výrobky u nás a získajte množstvo výhod, ktoré vás tu čakajú:

1. REGISTRÁCIA, ZRIADENIE OBCHODU, AJ SAMOTNÝ PREDAJ JE BEZ POPLATKOV
2. VŠETKY PREDAJE SÚ OSLOBODENÉ OD AKÝCHKOĽVEK POPLATKOV A PROVÍZIÍ
3. MARKETINGOVÁ PODPORA A PODPORA PREDAJA SÚ SAMOZREJMOSŤOU
4. OSOBNÝ ODBER PRE ZÁKAZNÍKOV
5. POKROČILÉ FILTROVANIE VO VŠETKÝCH KATEGÓRIACH
6. ŠTATISTIKY GOOGLE ANALYTICS
7. MOŽNOSŤ PLATBY KREDITNOU KARTOU
8. DOKONALÁ NÁPOVEDA VO FORME INŠTRUKTÁŽNYCH VIDEÍ
9. SUPER BONUS - VIDEONÁVOD AKO VYROBIŤ PRODUKTOVÚ FOTOGRAFIU V DOMÁCICH PODMIENKACH
a veľa ďalších...

PLUS do konca júna 2015 máme pre registrovaných predajcov SÚŤAŽ o ceny v hodnote skoro 1300 eur a pre prvých 100 registrovaných predajcov kredit 30 euro na propagáciu obchodu.

Aby sme vám to čo najviac uľahčili, pripravili sme pre vás videonávody, vďaka ktorým budete veľmi rýchlo expertmi na predaj a používanie všetkých dostupných funkcií.

VIDEO NÁPOVEDA TU!

Copyright © www.mawile.sk/

 
Používame súbory cookie k analýze návštevnosti a aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Zistiť viac Súhlasím