Marketingové nástroje

Slúžia na zvýšenie predaja vašich výrobkov. Sú to nástroje, vďaka ktorým môžete váš predaj niekoľkonásobne zvýšiť a vybudovať silnú značku, ktorá bude priťahovať zákazníkov.

Momentálne vám ponúkame tieto marketingové nástroje:
1. KOLEKCIE - vytváranie kolekcií výrobkov, ktoré sa zobrazujú na úvodnej strane portálu. Kolekciu tvorí vždy osem výrobkov, ktoré spolu nejakým spôsobom nadväzujú (farbou, témou, atď.) Tento nástroj je bezplatný. Výber kolekcií, ktoré budú na úvodnej stránke zobrazované, má na starosti naša redakcia.
2. TOPOVANIE VÝROBKU NA ÚVODNEJ STRANE - môžete si topovať vaše výrobky na úvodnej stránke portálu. Len jeden výrobok za 24 hodín. Tento nástroj je spoplatnený sumou 2 kredity/výrobok/24 hodín.
3. TOPOVANIE VÝROBKU V KATEGÓRIACH - môžete si topovať vaše výrobky v jednotlivých kategóriach produktov. Počet topovaných výrobkov v kategóriach nie je obmedzený. Výrobok sa po schválení zobrazuje medzi prvými vo vybranej kategorii po dobu 24 hodín. Tento nástroj je spoplatnený sumou 1 kredit/výrobok/24 hodín. Návod nájdete tu: http://www.mawile.sk/blog-article/?id=1272
4. ZVIDITEĽNENIE OBCHODU - môžete zobraziť váš obchod na úvodnej stránke portálu a budovať si tak silnú značku, ktorá bude v povedomí zákazníkov. Tento nástroj je spoplatnený sumou 3 kreditov/24 hodín.

Pre viac informácií a postup ako tieto nástroje aktivovať, si pozrite tento videonávod:

Copyright © www.mawile.sk/

 
Používame súbory cookie k analýze návštevnosti a aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Zistiť viac Súhlasím