Blog

Najnovšie komentáre
 
 

NaprstokSk8151112

29.11.2017

Páči sa mi článok a aj Vaša práca. Úspech neprichádza za deň, ako píšete stojí za tým mnoho úsilia...Výsledok je naozaj kráľovský. Držím Vám palce...

Reagovať

 
 

Ladislava

23.04.2017

ako mám vkladať produkty na predaj?

Reagovať

 
 

HelLena

20.03.2017

Páči sa mi to, dobrý nápad :

Reagovať

Prečo mám doma viac gombíkov, než celá dedina dokopy?

Mária Lapinová 06.03.2017

Ako sa vlastne začalo celé moje handmade s gombíkami? Úplne nevinne, surfovaním na nete. Vtedy som nehľadala žiadne handmade výrobky, a už vôbec som neplánovala nejaké vyrábať s úmyslom predávať ich. Vlastne už ani neviem, čo som hľadala. Hlavne, že som našla, čo som možno dávno v podvedomí hľadala a ani som to nehľadala :D. Dúfam, že sa chápeme :D.

Počas prezerania obrázkov, ako som tak rolovala stále dole a dole, zazrela som sovu z gombíkov.. "Sova z gombíkov?? To čo je za zázrak??" Pomyslela si a hľadala ďalej. Keďže som tak trochu kreatívne založená nechcem sa chváliť:, v hlave mi zostal len ten "zázrak".

Prešiel najaký čas, začalo obdobie samých narodenín a menín detí mojich kamarátok a mňa vtedy napadlo niečo originálne... Však veď SOVA !! No nič, idem sa teda realizovať, už som sa nie možno dva mesiace. Objednala plátno, zopár gombíkov, lepidlo doma mám hádam tri druhy - nuž kreatívna osoba, lepím čo sa dá :.

Nastal večer V, keďže ako mama na materskej cez deň veľa kreativity nenarobím a nie, dievčatá, nebojte sa, muža nezanedbávam, chodí na týždňovky :D. Ale čo sa nestalo ... zo sovy bol lev ... LEV?? pýtam som sa sama seba, prečo musím začínať levom, o ktorom som nemala ani predstavu v hlave.. No nič, robím teda leva. Prvé lepidlo Kanagon, však ten bude držať jak šľak. Držal.. Až kým som po zaschnutí zo spodu plátna neprešla rukou, gombíky poodfrkovali ako náboje. Prežila som.. Druhé lepidlo Chemoprén, ten nikdy nesklamal a chvalabohu, ani teraz. Super, pokračujem, lepím, zisťujem, že lev má aj fúzy... Áááách, z čoho?!? Po obehnutí nášho mini bytíku som skončila zúfalá v kuchyni. Krútim sa, obzerám, veď izba má 2x2m, nemám veľa možností, keď tu zrazu zazriem držiak na nože. Máme taký hocikde zapichovací, sú tam nejaké neidentifikovateľné tyčinky ... fúzy, no jasné!! Vyberiem nože, odtrhnem zo tri, bežím, nalepím levovi na tvár. Výborne! Teším sa sama zo seba. Pokračujem.. Zase zádrheľ. Došli gombíky. Och, kto by povedal, že lev "zožerie" toľko gombíkov?!? Nevadí, je 23:42, môžem ísť spokojná, s polovičným úspechom spať. Druhý večer teda objednávam gombíky, poučená, že určite viac. Po dodaní gombíkov je lev hotový. Super, môžem ísť osláviť narodeniny drobca.. S mesačným opozdením.. Nevadí :. Darček veľmi potešil ... maminku drobca : ... Ale dalo sa to čakať, však huncút má len jeden rok, viac ho zaujímajú dobroty na stole, než nejaký lev z gombíkov. Ok, účel splnený, ďalšie narodeniny urobím určite sovu.

Tak teda konečne tá SOVA žiadny zádrheľ sa nekonal, sova nemá, chvalabohu, fúzy :. Zase úspech ... u maminky ... Krásne reči o tom, aká som šikovná, kreatívna.. Ďakujem, ďakujem :. A otázky typu, že prečo to nepredávam.. Ja? Hanblivý introvert? Čo ste! Nikdy! No keď sa môj muž, ktorého takéto veci absolútne nezaujímajú, vyjadril, že je to celkom zaujímavé, začala som uvažovať. Dlho. Predlho. A rozhodla som sa, že to teda skúsim. Ani neviem, čo ma presvedčilo. Tak teda fajn, idem do toho. Ak úspech nepríde, budem mať aspoň darčeky na 20 rokov.. Minimálne :D.

Keďže sa treba najskôr aj niečím prezentovať, ukázať svoju tvorbu, rozmýšľam, čo zaujímavé vyrobím teraz? Žeby slona? Korytnačku? Mačku? Mášu?? Áno, áno, syn na nej momentálne fičí a priznávam ja tiež. Snáď sa odhodlám vyrobiť ten jej úžasný ksichtík a nespotvorím ju :.

Konečne teda rozhodnutá, aké zvieratko "ožije" gombíkami veď znamenie Váhy mi uľahčuje rozhodovanie po celý môj doterajší život, viď. rozhodovanie o štyri riadky vyššie :, zisťujem, že gombíkov zase niet, takže opäť objednávam, čakám a zisťujem, že mám teda už peknú zbierku. Hurááá, takže opäť tvorím. Ostošesť.

Odvtedy už prešiel nejaký čas a ja som už "vygombíkovala" celkom slušnú zbierku. Obrázky posielam v mojej handmade krabičke.

Pozývam Vás nakuknúť do mojej galérie, možno Vám niečo padne do oka :.

GomByMasi

Zaujal ťa článok? Zdieľaj ho s tvojimi priateľmi.
 
Komentáre

pekarova.zu

08.03.2017 12:07

Reagovať/ Nahlásiť nevhodný príspevok

Super príbeh, ale presne takto sa k tomu ľudia dostanú, teda aspoň poniektorí. : A to je na tom najlepšie, že si vás to nájde samo :

 
×
NAHLÁSIŤ PRÍSPEVOK
 
 

Copyright © www.mawile.sk/

 
Používame súbory cookie k analýze návštevnosti a aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Zistiť viac Súhlasím